Haberler

28/3 Salı Rüzgarın Yıldızları Marinturk' te Buluşuyor.

Rüzgarın Yıldızları 6-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Marinturk' te Buluşuyor.

1/2 Çarşamba CNR Avrasya Boat Show 2017

11-19 Şubat tarihleri arasında standımızda sizlerle olmaktan mutluluk duyduk. İlginiz için teşekkür ederiz.

18/1 Çarşamba Düsseldorf Boat Show

21-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Düsseldorf Boat Show' da standımıza gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

6/1 Cuma Londra Boat Show

6-15 Ocak 2017 tarihleri arasında Londra Boat Show' da standımıza gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. 

21/9 Çarşamba Marinturk'ten kaçırılmayacak 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli çekek kampanyası başladı!

28 Şubat 2017 Tarihine kadar İstanbul City Port Marina' da geçerli Çekme - Atma' da %30 indirim, Karapark' ta %60 indirim fırsatını kaçırmayın.

20/9 Salı Pendik Marinturk' te fırsatlar fora!

Pendik MarinTurk' te teknenizi bağlamak, şimdi her zamankinden daha avantajlı....Size uygun paketi seçin, hak ettiğiniz marina ayrıcalıklarını doya doya yaşayın. Detaylı bilgi için Marina Ofis' le irtibata geçebilirsiniz.

BAĞLAN KAZAN PAKETİ

* İlk kez 1 yıllık bağlama yapanlara %20 indirim + ilave 1 ay ilave süre

* İlk kez 2 yıllık bağlama yapanlara %30 indirim + ilave 2 ay ilave süre

* İlk kez bağlama yapacaklara çift kişilik hoşgeldiniz yemeği

​* Kaptanlara MarinTurk AVYM' de geçerli 300TL' lik Ülker Shop kartı

DOST TEKNE PAKETİ*

* 1 yıllık bağlama yapan dost teknelere, %20 + her sene için ilave 2 puan indirim + 1 ay ilave süre

* 2 yıllık bağlama yapan dost teknelere, %30 + her sene için ilave 2 puan indirim + 2 ay ilave süre

* Kaptanlara MarinTurk AVYM' de geçerli 300TL' lik Ülker Shop kartı

*DOST TEKNE: 1yıllık sözleşme yaparak, takip eden yıllarda kesintisiz bağlama sözleşmeleri devam eden tekneler.

14/9 Çarşamba "Gazozuna Kapışalım" yelken etkinliğine davetlisiniz!

22 Eylül Perşembe günü Marinturk Göcek' te düzenlenecek Gazozuna Kapışalım yelken etkinliğinde görüşmek üzere... Detaylı bilgi için Marina Ofis ile irtibata geçebilirsiniz.

1/9 Perşembe MARINTURK GÖCEK EXCLUSIVE İLE YENİDEN TANIŞIN

Marinturk Göcek Exclusive yenilenen yüzüyle ve %40 denizde kışlama indirimleriyle sizi bekliyor. Detaylı bilgi için Marina Ofis le irtibata geçebilirsiniz.

6/4 Çarşamba 2016 YAZ SEZONU HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Keyifli bir yaz dönemi, baharda bakımları doğru yapılmış bir tekne ile mümkün olduğundan, gerekli hazırlıkları ihmal etmeden başarılı bir bakım dönemi geçirmenizi dileriz.

 

12/2 Cuma MARİNTURK STANDINA BEKLİYORUZ

Avrasya Boat Show süresince geçerli olacak özel fırsatlarımız hakkında detaylı bilgi almanız için 3. Salon B-15 numaralı standımıza bekliyoruz.

11/12 Perşembe MARINTURK'TEN KAÇIRILMAYACAK ÇEKEK KAMPANYASI BAŞLADI

Marinturk İstanbul City Port'ta kaçırılmayacak çekek kampanyası başladı.

11 Aralık 2014 - 15 Mart 2015 tarihleri arasında, 25 metrenin altındaki teknelere 3 gün ücretsiz karapark hizmeti ve çekme-atma hizmetinde %20 indirim uygulaması başladı. Ayrıca 30 güne kadar karada yapılacak konaklamalarda ilave karapark hizmetlerine uygulanacak olan %10 indirimden faydalanmak ve kampanya detaylarını öğrenmek üzere sizleri en kısa zamanda marina ofiste misafir etmekten mutluluk duyacağız.

 

22/11 Cumartesi MAVİ KART TANITIMI MARİNTURK’TE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Motorlu deniz taşıtı atıklarının dijital olarak takibi için hazırlanmış olan Mavi Kart uygulaması konulu sunum Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Mühendisi Sayın Cem Tekin Yavuz’un katılımı ile 26 Eylül 2014 tarihinde Marinturk Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Denizlerimizin temizliği ve korunmasını sağlamak, denizlerde atık yönetimini kontrol altına almak ve denizciliği geliştirmek amacıyla uygulanan Mavi Kart uygulaması ile ilgili sunumda, mavi kartın amaç ve kapsamı, Türkiye’de mavi kart kullanılan ve kullanılacak bölgeler, atıkların sınıflandırılması gibi hususlarda bilgilendirme gerçekleştirildi.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için http://mavikart.cevre.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

13/11 Perşembe SEAJET ÜRÜNLERİ TANITIMI MARİNTURK’TE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekneler için boya, zehirli boya ve kaplama malzemeleri üreticisi olan Seajet markasına ait ürünlerin tanıtımı, Seajet Hollanda ve Türkiye yetkililerinin anlatımı ve marina içerisinde faaliyet gösteren teknik servis firmalarının katılımıyla 15 Ekim 2014 tarihinde Marinturk İstanbul City Port’ta gerçekleştirildi. Çekek sahasında yapılan zehirli boya uygulamasıyla başlayan etkinlik, toplantı salonunda yapılan tanıtım ve soru-cevaplarla devam etti. Eğitime katılan firma yetkililerine Seajet ürünleri ile ilgili eğitim sertifikaları tanıtım sonunda takdim edildi.

Toksik ajanlar kullanarak teknenin gövdesini temiz tutan zehirli boyaların aksine, silikon ile kirletici organizmaların tutunmakta zorluk çektiği kaygan bir zemin oluşturan zehirli boyaları ile çevreci bir yaklaşım gösterdiği iddiasıyla yenilikçi yönünü ortaya koyan firma, yeni girdiği Türkiye pazarında farkını ortaya koymayı hedefliyor.

28/11 Perşembe ALDO CICHERO İLE YAT TASARIMLARINDA BİR YOLCULUK

Jotun Boya ve Marinturk işbirliği ile gerçekleşecek, Aldo Cichero’nun 1960’lı yıllardan bu yana süregelen tasarımlarından oluşan sergi, yat tutkunlarını tarihsel bir yolculuğa davet ediyor. 30 Kasım- 15 Aralık tarihleri arasında, yat tasarım duayeni Aldo Cichero’nun tasarımları Marinturk İstanbul City Port’ta sergilenecek.

Sergi, iç ve dış tasarım olarak toplam 350 motoryat tasarlamış Aldo Cichero’nun kariyerinde dönüm noktası olan Punto Rosso, Magnum serileri, ahşap Alalungalar, Lamborghini sürat teknesi, Maffy Blue, The Buggs motoryatlarının fotoğraflarından oluşuyor. Özellikle 1970 ve 1980 dönemlerinde tasarlanan yatların yanı sıra, sanatçının tasarladığı enerji istasyonları, Kuveyt Hükümeti’ne sunulan turistik yüzer ada projelerine de yer verilecek. Yat sahipleri, Türk yat tasarımcıları ve deniz tutkunlarının katılmasının beklendiği özel açılış kokteylinde, davetliler Aldo Cichero ile tanışma fırsatı da bulacaklar.

3/9 Salı BEA & BRAM

MERHABA BEA, SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

Merhaba ben Bea. 49 yaşındayım. Üç yıl önce Bram ile Tersane adasında evlendim. Çiftçi bir ailede büyüdüm. Bram denizci bir ailenin çocuğu. Bram ile tanıştıktan sonra denizi ve yelkeni sevdim. Yüzmeyi ve yürüyüş yapmayı severim fakat zamanım olmuyor. 15 yaşında Hollanda’da yüzme şampiyonu oldum.

3/9 Salı MARİNTURK AİLESİ BOWLİNG TURNUVASI’NDA BİR ARAYA GELDİ

Bütün departmanlardan çalışanların bir araya geldiği ve birlikte keyifli saatler geçirdiği bowling turnuvası Kasım ayında gerçekleştirildi. Karma takımların tatlı rekabeti, Barış Yavaş, Timuçin Yıldıran, Özcan Sansür, Murat Ercan ve Taner Kılıç ekibinin galibiyeti ile sonuçlandı. Bireysel olarak en yüksek puanı Emrehan Çakır yaparken Nurettin Başaran ve Murat Ercan da yüksek puanları ile göz doldurdular. Henüz oyunun yorgunluğunu atmadan bütün oyuncuların bir sonraki turnuvanın hayallerini kurmaya başladığı gözlerden kaçmadı.

3/9 Salı Bartın Üniversitesi Öğrencileri Marinamızdaydı

Ülkemizde yeni gelişmekte olan yat limanı işletme yönetimi bölümünde okuyan genç marinacı aday-ları Marinturk Istanbul City Port Marina’yı ziyaret ederek Marinalarda teknelere verilen hizmetler, çekek yerleri, fuar organizasyonu gibi konularda personelimizin tecrübelerinden yararlandılar. Al-dıkları bilgi ve ilgiden çok memnun olduklarını bildiren Bölüm öğretim görevlisi Öğr.Gör. Sn. Yu-suf Sarıkaya marina yönetimine üniversiteleri adı-na teşekkür etti.

3/9 Salı Sevgililer Gününde Marinturk Çarşı

İstanbul’un ilk ve tek denize sıfır alışveriş merkezi olan Marinturk Çarşı, prestijli cafe ve restoranları ile sevgililer günü için güzel bir tecrübe vaat edi-yor. Sevgililer gününe özel uygulamalar ve sürpriz etkinlikler ile Marinturk Çarşı’da sevgilinizle özel bir gün geçirebilirsiniz.

3/9 Salı CNR AVRASYA BOAT SHOW’A DAVETLİSİNİZ

15-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan Tür-kiye denizcilik sektörü-nün en büyük buluşma-sı olan CNR EXPO Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları Fuarı Avrasya Boat Show’ da Salon 3’te bu-lunan Marinturk Mari-naları standımıza çok özel fuar kampanyaları-mız için bekliyoruz...

3/9 Salı GÖCEK EXCLUSIVE SIĞLA AĞAÇLARI İLE GÜZELLEŞİYOR…

Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Genel Müdürlüğü tarafından koruma altına alınan Doğu Akdeniz’e özgü bir ağaç türü olan sığla ağacı ormanla-rının azalması ve bulunduğumuz coğrafyanın da sığla ağacı Liquidambar orientalis) yetiştirmeye uygun olması nedeni ile Göcek Exclusive Marina-mıza 400 adet sığla ağacı dikildi.

3/9 Salı İSTANBUL’UN HUZUR NOKTASI; BÜYÜKADA

Prens Adaları’nın en büyüğü, Aya Yorgi Manastırı ve Kilisesi’ne, ayrıca dünyanın en büyük monoblok ahşap yapısına ev sahipliği yapan, birçok plajı ve gezinti yolları ile İstanbul’un nadide güzelliklerinden, yazarların ve şairlerin muhiti olarak nam salmış bir yer; Büyükada. Marinturk City Port’tan 6 deniz mili uzaklıkta bulunan Büyükada’ya tekneniz ile yapacağınız kısa ve keyifli bir seyrin sonunda, yalnızca adanın muhteşem doğal güzellikleri ile değil, ada insanının sıcakkanlı selamı ve adanın birbirinden güzel restoranlarla dolu sahil şeridiyle de karşılaşacaksınız. Güzel bir yemeğin ardından dilerseniz İstanbul’un ilk çağdaş kent müzesi olan Adalar Müzesi’ni gezebilir, dilerseniz de Reşat Nuri Güntekin’in Maden Mahallesi’ndeki evinde gezerken Türk Edebiyatı’nın usta kaleminin hatıralarına dalabilirsiniz. Kendinize bir gün ayırın ve Araba Meydanı’ndan gelen faytonların İSTANBUL’UN HUZUR NOKTASI; BÜYÜKADA takırtısı ile arnavut kaldırımlarda koşuşturan çocukların patırtısının karıştığı, İstanbul’da gün batımını izleyebileceğiniz en güzel yerlerden biri olan Büyükada’yı sevdiklerinizle birlikte ziyaret etmeyi sakın unutmayın…

3/9 Salı CLASS1- OFFSHORE YARIŞLARI MARINTURK’TE YAPILDI

Class-1 Powerboat Dünya Şampiyonası’nın ikinci ayağı 14-16 2013 Haziran tarihlerinde İstanbul’da Marinturk ev sahipliğinde gerçekleşti. İlk gün yapılan yarışlarda Avusturalyalı Darren Nicholson ve Rossco Willaton’ın yarıştığı Hub Team birinci olurken, Uğur Işık ve Chris Zaborowski pilotlarının takımı Zabo-Işıklar ekibi ikinci oldu. Üçüncülük LFFendi8 takımı pilotları İtalyan Miles Jennings ile Alfredo Amato’nun oldu. İkinci gün yarışlarında geçen senenin şampiyonu Victory Team birinci gelirken, Fendi Racing10 ikinci, Hub Team ise üçüncülüğü elde etti. Nefesleri kesen mücadele yarış severler tarafından Marinturk Çarşı’dan büyük bir keyifle takip edildi. Yarışlar boyunca DJ ile müzik yayını yapılırken, mücadelelerin ardından yapılan ödül törenleri de yarış severlerin ilgisini topladı. Class-1 Powerboat Dünya Şampiyonası’nın üçüncü ayağı 18-20 Ekim 2013 tarihlerinde İtalya-Terracina’da yapılacak.